Kim jesteśmy?

Kamerzysta i Fotograf Ślubny
Stanowimy czteroosobowy, młody i zgrany zespół. Zajmujemy się realizacją reportaży filmowych i fotograficznych z imprez okolicznościowych i wydarzeń kulturalnych, jak również produkcją klipów muzycznych oraz tworzeniem materiałów reklamowych dla potrzeb rozwijających się firm. Pierwsze kroki stawialiśmy w 2006 roku jako duet, po ukończeniu Metropolitan Film School, działającej przy wytwórni Ealing Studios w Londynie. Z czasem dołączyło do nas dwoje zdolnych fotografów i do dziś pracujemy jako kwartet. Od 2009 roku, świadczymy usługi na polskim rynku, głównie na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce, lecz nie straszne nam dalsze wycieczki :)


Prócz wiedzy, mamy w zanadrzu profesjonalne narzędzia pracy, pośród których są: kamery HD, cyfrowe aparaty lustrzane, rejestratory dźwięku, steadicam'y, zestawy oświetleniowe, kran kamerowy a także przenośne studio fotograficzne. Nie będziemy tutaj rozwijać się nad ich specyfikacją, bo uważamy, że sprzęt jedynie czyni pracę łatwiejszą, a to umiejętności i szczęście znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie pozwalają uzyskać perfekcyjne ujęcia. Łącząc ze sobą pasję do ruchomego obrazu i fotografii z wykorzystaniem najnowszego sprzętu realizatorskiego, staramy się tworzyć nowatorskie i pełne emocji produkcje.

Kamerzysta i Fotograf na Wesele - Kalisz, Wrocław, Poznań - WideofilmowanieStrona główna  Oferta  O nas  Demo  Cennik  Kontakt  Linki  Mapa Strony